20. 3.
Divadlo BRAVO!
Národní sbírka zlozvyků
22. 3.
Divadlo na Vinohradech
Srpen v zemi indiánů
23. 3.
Činoherní klub
Milá Evičko, milý Luďku
23. 3.
Divadlo Komedie
Krásný nový svět
23. 3.
Divadlo v Dlouhé
Cesta dlouhým dnem do noci
26. 3.
Divadlo Rokoko
Casanova
26. 3.
Studio Hrdinů
Jedlík perel
27. 3.
Švandovo divadlo
Štyrský/ Toyen/Heisler
28. 3.
DISK
R.U.R.
28. 3.
Divadlo Bez zábradlí
Koza aneb Kdo je Sylvie?
09:00
Divadlo Minaret
Démoni současnosti
 
10:00
Divadlo pod Palmovkou
Encyklopedie akčního filmu
[ Tomáš Dianiška ]
10:00
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Hurvínkova nebesíčka
 
10:00
Národní divadlo
BatoLaterna
 
10:30
Divadlo Minaret
Démoni současnosti
 
14:00
Národní divadlo
BatoLaterna
 
15:00
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Hurvínkovo moře snění
[ Janka Ryšánek Schmiedtová ]
15:30
Studio DVA divadlo
Lesk a sláva pražských pasáží
 
16:00
Divadlo U Valšů
Legendy českého jeviště - Josef Somr
 
16:00
Národní divadlo
BatoLaterna
 
17:00
Studio DVA divadlo
Lesk a sláva pražských pasáží
 
19:00
Divadlo Kalich
Lakomec
[ J. B. P. Molière ]
19:00
Divadlo Na Jezerce
Občan první jakosti
[ Matěj Balcar ]
19:00
Divadlo na Vinohradech
Past na myši
[ Agatha Christie ]
19:00
Divadlo Ungelt
Pstruzi
[ Edoardo Erba ]
19:00
Komorní divadlo Kalich
Ani za milion!
[ Michaela Doleželová, Roman Vencl ]
19:00
Národní divadlo
Komedianti (Pagliacci) / Sedlák kavalír (Cavalleria rusticana)
[ Ruggero Leoncavallo, Pietro Mascagni ]
19:00
Národní divadlo
Pýcha a předsudek
[ Jane Austenová ]
19:00
Studio DVA divadlo
Aneta Langerová - Zázračná písně krajina
 
19:00
Švandovo divadlo
7 pádů Honzy Dědka
 
19:00
Švandovo divadlo
Sabina Remundová
 
19:00
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Posel z Liptákova
[ Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak ]
19:30
A studio Rubín
Negramotýl
 
19:30
Činoherní klub
Kočka na rozpálené plechové střeše
[ Tennessee Williams ]
19:30
Dejvické divadlo
Každý má svou pravdu
[ Luigi Pirandello ]
19:30
Divadlo Bez zábradlí
Show Jana Krause
 
19:30
Divadlo D21
Amerika
[ Franz Kafka ]
19:30
Divadlo Na Maninách
Pošeptej mi to znovu, Harolde!
[ Iveta Dušková ]
19:30
Divadlo pod Palmovkou
Žena filmového kritika
[ Tomáš Dianiška, Petr Cífka ]
19:30
Divadlo Sklep
Besídka 2024
 
19:30
Divadlo v Celetné
Protokol
[ Tracy Letts ]
19:30
Divadlo v Řeznické
Relativita
[ Mark St. Germain ]
19:30
Jatka 78
Amerikánka
[ David Jařab, Evita Naušová ]
19:30
La Fabrika
Krasavice interkontinentální - Arte et Marte
 
19:30
Studio DVA divadlo
Vlaštovka
[ Guillem Clua ]
20:00
Venuše ve Švehlovce
In memoriam + KafkaFragment
 
Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: