pohádka pro děti

Premiéry – leden 2020

23. 1.

DISK

Bratři Karamazovi

23. 1.

Národní divadlo

Turandot

24. 1.

PONEC

Tanec a fyzika

24. 1.

Švandovo divadlo

Kočkožrout

25. 1.

Divadlo Komedie

Husitská trilogie (Jan Hus, Jan Žižka, Jan Roháč)

27. 1.

PONEC

Duety

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [22. 1.]

09:00

Divadlo v Dlouhé

Aucassin a Nicoletta

 

10:30

Divadlo v Dlouhé

Aucassin a Nicoletta

 

18:00

DISK

Bratři Karamazovi

[ Fjodor Michailovič Dostojevskij ]

18:30

PONEC

Contemporary dance - lekce pro veřejnost

 

19:00

Divadlo Bez zábradlí

Kvartet

[ Ronald Harwood ]

19:00

Divadlo Kalich

Pro tebe cokoliv

[ Jean Robert-Charrier ]

19:00

Divadlo Na Fidlovačce

Srnky

[ Tomáš Svoboda ]

19:00

Divadlo Na Jezerce

Poslední aristokratka

[ Evžen Boček ]

19:00

Divadlo Na Maninách

Slečna Julie

[ August Strindberg ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Hašler ...

[ Pavel Kohout ]

19:00

Divadlo Na zábradlí

Korespondence V+W

[ Jiří Voskovec, Jan Werich ]

19:00

Divadlo pod Palmovkou

Žítkovské bohyně

[ Kateřina Tučková ]

19:00

Divadlo u Hasičů

Co vy na to, pane Šmoldas?

[ Ivo Šmoldas ]

19:00

Divadlo Ungelt

Pan Halpern a pan Johnson

[ Lionel Goldstein ]

19:00

Divadlo v Dlouhé

Romeo, Julie a tma

[ Jan Otčenášek ]

19:00

Hudební divadlo Karlín

Sestra v akci

[ Glenn Slater, Alan Menken ]

19:00

Národní divadlo

Král Oidipús

[ Sofoklés ]

19:00

Národní divadlo

Oběd u Wittgensteina

[ Thomas Bernhard ]

19:00

Semafor

Semafor má narozeniny

 

19:00

Studio DVA divadlo

Poprask na laguně

[ Carlo Goldoni ]

19:00

Švandovo divadlo

Kurz negativního myšlení

[ Bard Breien ]

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Záskok

[ Cimrman, Smoljak, Svěrák ]

19:30

A studio Rubín

Lonely Horny Only

[ Ondřej Štefaňák, Dagmar Radová a kol. ]

19:30

Činoherní klub

Zrada

[ Harold Pinter ]

19:30

Dejvické divadlo

Brian

[ Miroslav Krobot ]

19:30

Divadlo Kampa

Kabaret Pepe a host Markéta Burešová

 

19:30

Divadlo v Celetné

Macbeth

[ William Shakespeare ]

19:30

Divadlo X10

Obchod na korze

[ Ladislav Grosman, Jiří Pokorný ]

19:30

Jatka 78

La Putyka

[ Rostislav Novák ml., SKUTR ]

19:30

NoD

SERIÁL S01E01 - Pilot

 

19:30

Studio DVA divadlo

Rebelky

[ Pierre Palmade, Christophe Duthuron ]

19:30

Studio Ypsilon

Rusalka nejen podle Dvořáka

[ Antonín Dvořák, Jaroslav Kvapil, Jan Schmid ]

19.00

Divadlo ABC

Žebrácká opera

[ Václav Havel ]

20:00

Dejvické divadlo

Játra

[ Jiří Stránský ]

20:00

Divadlo v Celetné

Dva špinavci

[ Jack London ]

20:00

Národní divadlo

Kosmos

[ Witold Gombrowicz ]

20:00

Studio Hrdinů

Kacířské eseje

[ Jan Patočka, Miroslav Bambušek ]

20:00

Vila Štvanice

Dvě komedie v komedii

[ G. B. Andreini ]

20:30

Divadlo Minor

Losos v kaluži

 

20.00

Divadlo Komedie

Sláva a pád krále Otakara

[ Franz Grillparzer ]

22.1.

Divadlo D21

Cloud

[ Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček ]

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: