Premiéry – únor 2020

21. 2.

DISK

Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku

21. 2.

Divadlo Na zábradlí

Kyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků

27. 2.

Divadlo v Řeznické

Falešná nota

27. 2.

Národní divadlo

Koncové světlo

28. 2.

A studio Rubín

Jenom matky vědí, o čem ten život je

29. 2.

Švandovo divadlo

Lady Macbeth z Újezdu

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [20. 2.]

10:00

Divadlo na Vinohradech

Revizor

[ Nikolaj Vasiljevič Gogol ]

11:00

DISK

Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku

[ Ian Mikyska, Jakub Vaverka ]

11:00

Divadlo Na zábradlí

Kyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků

[ Petr Erbes, Boris Jedinák ]

15:00

Vila Štvanice

Já jsem Krabat

[ Jakub Maksymov ]

18:00

Divadlo Minor

O pejskovi a kočičce

 

19:00

Divadlo Bez zábradlí

Hra, která se zvrtla

[ Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields ]

19:00

Divadlo Kalich

Hrdý Budžes

[ Irena Dousková ]

19:00

Divadlo Na Fidlovačce

Sugar (Někdo to rád horké)

[ Peter Stone, Jule Styne, Bob Merill ]

19:00

Divadlo Na Jezerce

Gin Game

[ Donald L. Coburn ]

19:00

Divadlo Na Maninách

Dokonalá svatba

[ Robin Hawdon ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Jak se vám líbí

[ William Shakespeare ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Motýl na anténě / Audience

[ Václav Havel ]

19:00

Divadlo Na zábradlí

Rojava

[ Ibrahim Amir ]

19:00

Divadlo pod Palmovkou

Pusťte Donnu k maturitě!

[ Tomáš Dianiška ]

19:00

Divadlo Ungelt

Housle

[ Dan McCormick ]

19:00

Divadlo v Dlouhé

Sonety

[ William Shakespeare ]

19:00

Hudební divadlo Karlín

Čas růží

[ Sagvan Tofi ]

19:00

Semafor

Domácí@štěstí.hned

 

19:00

Švandovo divadlo

Radim Vizváry - Sólo

[ Radim Vizváry ]

19:00

Švandovo divadlo

Hadry, kosti, kůže

[ Pavel Jurda, Vladimír Holan, Jan Werich ]

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Dobytí severního pólu

[ Cimrman, Smoljak, Svěrák ]

19:30

Činoherní klub

Osiřelý západ

[ Martin McDonagh ]

19:30

Divadlo D21

Černá voda

[ Roland Schimmelpfennig ]

19:30

Divadlo Františka Troníčka

Michelinovy hvezdy

[ André Philipe Bouclé & Ondřej Kraus ]

19:30

Divadlo Kampa

Neskonalá

[ Michel Faber, Jiří Bulis ]

19:30

Divadlo v Celetné

Protokol

[ Tracy Letts ]

19:30

Divadlo v Řeznické

Poslední sezení u doktora Freuda

[ Mark St. Germain ]

19:30

Jatka 78

Honey

[ Miroslav Krobot, Lubomír Smékal ]

19:30

Studio DVA divadlo

Vzpomínky zůstanou

[ Bernard Slade ]

19:30

Studio Ypsilon

Plejtvák

[ Milan Šotek ]

19.30

Divadlo Komedie

Vladař

[ Anna Klimešová ]

20:00

Alfred ve dvoře

Walrus Vampire Show

[ Pasi Mäkelä ]

20:00

Studio Hrdinů

5. ročník předávání cen Česká divadelní DNA

 

20:00

Venuše ve Švehlovce

Promiňte, že rodim

 

20:00

Vila Štvanice

Já jsem Krabat

[ Jakub Maksymov ]

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: