pohadka

Premiéry – listopad 2019

14. 11.

Divadlo Na Fidlovačce

Dánská dívka

15. 11.

DISK

Poprask na laguně aneb když vypuknou sváry

15. 11.

Divadlo pod Palmovkou

Happy Chicken CZ - Drůbeží farma

16. 11.

Divadlo v Řeznické

Sejdeme se pod vocasem aneb tak jsme tu žili

20. 11.

Studio Hrdinů

Oči v sloup

21. 11.

Studio DVA divadlo

Saxana

23. 11.

Divadlo Komedie

A osel na něj funěl (Vánoční příběh)

23. 11.

Divadlo v Dlouhé

Sonety

24. 11.

Divadlo Na Fidlovačce

Dánská dívka

27. 11.

Divadlo v Celetné

Papinův hrnec

28. 11.

Venuše ve Švehlovce

Marie Stuartovna

29. 11.

Divadlo na Vinohradech

Motýl na anténě / Audience

29. 11.

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Vyhnání Gerty Schnirch

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [14. 11.]

10:00

Divadlo na Vinohradech

Hašler ...

[ Pavel Kohout ]

10:00

Divadlo Troníček

Pohádka ptačí

[ Karel Čapek ]

11:00

DISK

Poprask na laguně aneb když vypuknou sváry

 

11.00

Divadlo Rokoko

Čapek

[ Věra Mašková, Pavel Khek ]

14.11

Divadlo D21

Hra o starých hercích Vlastimila Venclíka

 

18:00

Divadlo Minor

Polní žínka Evelínka

[ František Nepil ]

19:00

Divadlo Bez zábradlí

Kdes to byl(a) v noci

[ Alan Ayckbourn ]

19:00

Divadlo Kalich

Začínáme končit

[ Sébastien Thiéry ]

19:00

Divadlo Na Fidlovačce

Dánská dívka

[ David Ebershoff, Kateřina Jonášová ]

19:00

Divadlo Na Jezerce

Charleyova teta

[ J. B. Thomas ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Romeo a Julie

[ William Shakespeare ]

19:00

Divadlo pod Palmovkou

Pusťte Donnu k maturitě!

[ Tomáš Dianiška ]

19:00

Divadlo u Hasičů

Liga proti nevěře

[ Zdeněk Podskalský ]

19:00

Divadlo Ungelt

Jak zabít komika

[ Owen McCafferty ]

19:00

Studio DVA divadlo

Odpočívej ve svém pokoji

[ David Lindsay-Abaire ]

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

České nebe

[ Cimrman, Smoljak, Svěrák ]

19:30

A studio Rubín

Věci

[ Vojtěch Bárta ]

19:30

Činoherní klub

Urna na prázdném jevišti

[ Martin Čičvák ]

19:30

Divadlo Kampa

Anna Karenina

[ Lev Nikolajevič Tolstoj ]

19:30

Divadlo Na Prádle

Zone de tentations de théâtrales - la robe rouge

 

19:30

Divadlo NoD

Words of Apology

 

19:30

Divadlo v Celetné

Něžná je noc

[ Fjodor Michajlovič Dostojevskij ]

19:30

Studio DVA divadlo

Otevřené manželství

[ Dario Fo, Franca Rame ]

19.00

Divadlo ABC

Tančírna 1918-2018

[ Jiří Janků, Pavel Khek ]

20:00

Divadlo Archa

Náhodné znovuzhroucení

 

20:00

MeetFactory

Aluminiová královna

[ Matěj Samec, Apolena Vanišová ]

20:00

Venuše ve Švehlovce

Cikánský boxer

[ Gabriela Krečmerová ]

20:00

Vila Štvanice

VILA LIVE: Yo Soy Indigo

 

21:00

Divadlo Na zábradlí

To téma / Das Thema

 

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: